תיקונים וניתוח אף משני

האם התיקון כרוך בתשלום?

במקרים של ניתוח אסתטי טהור ללא כיסוי של ביטח רפואי, מקובל לגבות דמי טיפול מוזלים. אם חל כיסוי של ביטוח רפואי, אין לרוב תשלום נוסף.

האם ניתן לקבל החזר על ניתוח אף משני?

במקרים רבים, המטופל יבקש ניתוח אף משני מרופא אחר שלא ביצע את הניתוח הראשוני. על כן, הגיוני שייגבה תשלום נוסף. לעתים תכופות, ישנו כיסוי של הביטוח הרפואי, בעקבות פגמים מורכבים המלווים בקשיים נשימתיים ובסינוסטיס כרוני. יש לקבל לכך הפניה מרופא מנתח אף-אוזן-גרון.

מה ניתן לצפות מניתוח אף משני?

לעתים שיפורים ניכרים, לעתים שיפורים קלים. ניתן להיתקל בשתי סיטואציות שונות: במקרה הראשון, ההערכה והיעדים של הניתוח הראשוני לא הוגדרו כראוי, ויש לבצע שיפורים ניכרים. במקרה השני, הניתוח הראשוני בוצע באופן מוצלח, אך לאחר ההחלמה, המנתח והמטופל מציעים שיפורים נוספים.

אילו תיקונים סבירים ניתן לבצע בניתוח אף משני?

אף שנותר ארוך מדי, קצה שנותר שמוט מדי, בליטה עקשנית או עקומה, הם יעדים סבירים. בליטה שתוקנה יתר על המידה, תקרת אף פתוחה, נסיגה או צניחה של הקולומלה, אלה יעדים שעוד ניתן להשיגם, בתנאי שאין יותר מדי רקמות צלקתיות. כאשר הקצה נותר רחב מדי או ללא מתאר חלק, וזאת על אף השיטות השונות שננקטו, יש להיות זהירים. אסימטריה מזערית, באף שנהג לסטות בצורה מובהקת, אינה צריכה להוביל לניתוח נוסף.

Date de dernière mise à jour: 1 נובמבר 2014

Contact

Dr François ALLOUCHE

36, avenue Charles de Gaulle

92200 NEUILLY SUR SEINE

FRANCE

Tél. +33(0)1 46 66 60 66

E-Mail

dr.allouche AT gmail.com